Форум ХОФРС

Форум Хмельницької обласної федерації риболовного спорту
 
ФорумФорум  КалендарьКалендарь  ЧаВоЧаВо  ПоискПоиск  ПользователиПользователи  ГруппыГруппы  РегистрацияРегистрация  Вход  

Начать новую тему   Ответить на темуПоделиться | 
 

 IV Кубок Єдності, 31.07-02.08.15, Колодеже-Жабче Спиннинг берег

Перейти вниз 
АвторСообщение
palamar.a

avatar

Сообщения : 101
Дата регистрации : 2014-11-26
Возраст : 28
Откуда : Хмельницкий

СообщениеТема: IV Кубок Єдності, 31.07-02.08.15, Колодеже-Жабче Спиннинг берег   Пт Июл 24, 2015 1:03 pm

Затверджую
Президент Федерації риболовного
спорту Волинської області
_____________ Шихотаров Д.Ф.

ПОЛОЖЕННЯ
Про проведення
IV Кубку Єдності (ловля хижої риби спінінгом з берега)

1. Цілі та завдання змагання.
IV Кубок Єдності (ловля хижої риби спінінгом з берега) проводиться з метою:
- популяризації риболовного спорту;
- підвищення спортивної майстерності та удосконалення техніки володіння спінінгом та спортивними снастями;
- визначення переможців та призерів змагань.

2. Місце та час проведення.
2.1. Змагання проводяться у три етапи у два дні: 01.08.15-02.08.15
2.2. Місце проведення – с. Колодеже-с. Жабче, Горохівського р-ну Волинської області(можливий запасний варіант).
2.3. У випадку непередбачуваних обставин – можливі зміни (дати проведення, місця проведення тощо), про що буде попередньо повідомлено.

3. Статус та характер змагань.
3.1. Змагання проводить Федерація риболовного спорту Волинської області.
Змагання є рейтинговими, відкритими.
3.2. Змагання здійснюється в командно-особистому заліку.
3.3. Учасники сплачують добровільні реєстраційні внески, за рахунок яких оплачується робота суддів, формується фонд придбання кубків і медалей, призовий фонд та інших організаційних витрат.
3.4. Сума добровільного реєстраційного внеску становить – 300 грн. на 1 учасника.
3.5. Із суми реєстраційного внеску формується призовий фонд, котрий становить 60% (для призерів в особистому та командному заліках), відповідно решта 40% становлять витрати на організацію змагання!
Із 100% призового фонду:
- 50% йде на призерів в особистому заліку у розподілі, з яких: 1 місце – 50%, 2 місце – 30%, 3 місце – 20%;
- 50% йде на призерів в командному заліку у розподілі, з яких: 1 місце (командне) – 50%, 2 місце (командне) – 30%, 3 місце (командне) – 20%.

4. Учасники.
4.1. До участі в змаганні допускаються особи з відповідним станом здоров’я.
4.2. Учасники зобов’язані׃
- самостійно пройти медичний огляд;
- дотримуватися правил поведінки на водоймі;
- дотримуватися правил змагань і цього положення;
- дотримуватися морально-етичних норм поведінки;
- бути спорядженим відповідним чином для безпечної участі в змаганнях;
- без обговорень виконувати розпорядження та вказівки суддів;
- при погіршені стану здоров’я терміново повідомити про це головного суддю.
4.3. Учасники змагань несуть повну відповідальність за наслідки, до яких можуть привести порушення ними правил поведінки на водоймі, спортивного режиму, норм поведінки в громадських місцях.
4.4. Учасникам забороняється׃
- порушувати правила риболовного спорту України;
- розпалювати вогнища, розпивати спиртні напої;
- купатися в зоні проведення змагань.

5. Організатори і суддівство.
5.1. Організатор змагань׃ Федерація риболовного спорту Волинської області.
5.2. Пряме проведення і суддівство проводить суддівська команда відповідно правилам змагань і даного Положення.
5.3. Суддя здійснює контроль за діями учасників, веде протокол змагань, підводить результати і нагородження.

6. Програма змагань׃
31 липня 2015 року
- 14.00 – 18.00 – загальне тренування
- 18-15 – 19.00 – загальне жеребкування зон

01 серпня 2015 року
- 4.30 – реєстрація учасників;
- 5.10 – шикування, відкриття змагання;
- 5.30 – жеребкування на 1 етап;
- 5.40 - вихід у зони змагання на 1 етап;
- 6-00 - 1-й старт 1 етапу;
- 7.30 – 2-й старт 1 етапу;
- 9.00 – 3-й старт 1 етапу;
- 10.00 – фініш 1 етапу, відпочинок
- 10.30 – 14.00 – перерва

2-й етап
- 14.00 – 14.20 - жеребкування на 2 етап
- 15.40 - вихід у зони на 2 етап;
- 16.00 – 1-й старт 2 етапу;
- 17.30 – 2-й старт 2 етапу;
- 19.00 – 3-й старт 2 етапу;
- 20.00 – фініш 2 етапу;

02 серпня 2015 року
3-й етап
- 5.30 – жеребкування на 3 етап;
- 5.40 - вихід у зони змагання на 3 етап;
- 6-00 - 1-й старт 3 етапу;
- 7.30 – 2-й старт 3 етапу;
- 9.00 – 3-й старт 3 етапу;
- 10.00 – фініш 3 етапу, відпочинок
- 10.30 – 14.00 – підведення підсумків, оголошення результатів змагання, нагородження переможців, закриття змагання.
У випадку погіршення погодних умов та інших форс-мажорних факторів можливі зміни до графіку проведення змагання.

7. Правила змагань.
7.1. IV Кубок Єдності (ловля хижої риби спінінгом з берега) – змагання командно-особисті і проводяться у 3 етапи у відповідності до графіку р. 6 даного Положення.
7.2. Акваторія ловлі – берегова лінія (три водойми у с. Колодеже-Жабче) діляться на три зони, де кожен учасник змагань на кожному етапі займає по одному сектору у різних зонах. Кожна зона ділиться на сектори (один сектор = 7-10 метрів). Сектором вважається зазначена ділянка суші та акваторія водойми навпроти неї. Відповідно учасники однієї команди ловлять у різних зонах. Перед стартом кожного етапу відбувається жеребкування стартів в зонах ловлі для кожного учасника.
7.3. Кожний учасник змагань на кожному етапі вільно обирає собі місце у визначеній зоні, дотримуючись правила не займати сектор іншого учасника.
7.4. Обов’язкове використання засобу зберігання риби – рибацький садок, підсак (неметалічний), прозора тара. Використання інших засобів зберігання заборонено (металічний садок, рибацьких сумок тощо заборонене).
7.5. До зважування риба зберігається в зазначеному садку у воді, прозорій тарі тощо.
7.6. Залікова риба: окунь, щука, судак, сом, головень, жерех, в’яз. Розміри риби не лімітуються, риба після зважування забирається.
7.7. Учасникам не дозволяється заходити у воду.
7.8. Перехід учасника із рибою в інший вільний сектор – дозволений.
7.9. Вільним є сектор, у якому не має іншого зареєстрованого учасника.
7.10. Зараховується риба, що на момент фінішу була виведена учасником у підсак або знаходилась у садку, в повітрі, на березі (в руках учасника) чи була прийнята до зважування.
7.11. Дозволено використання виключно штучних приманок. Для ловлі на м’які приманки дозволено застосовувати гачки із тягарцем, закріплених жорстко чи шарнірно або без вантажу; заборонено розміщувати тягарець на жилці (шнурі) або на окремому повідку. Приманки можуть бути оснащені не більш як трьома одинарними гачками, трьома двійниками чи трьома трійниками. Заборонене використання одночасно двох і більше приманок. Навмисне багріння риби, прямовисне блешніння – заборонене.
7.12. Суворо заборонено:
- переходити із свого сектору у чужий сектор;
- переходити через чужий сектор – учасник повинен обійти сектор за помічений фляжок (номер сектору);
- ловити рибу у чужому секторі чи поза зоною (у противному випадку риба до заліку не приймається);
- ловити рибу до початку старту та після фінішу (у противному випадку риба до заліку не приймається);
- лишати речі у секторі;
- використовувати інші методи ловлі, що відрізняються від спінінгових (риба до заліку не приймається);
- приймати допомогу від сторонніх учасників (у противному випадку риба до заліку не приймається);
- приймати чи передавати рибу від інших учасників або третіх осіб (у противному випадку риба до заліку не приймається);
- використовувати токсичні чи ядовиті речовини, які можуть привести до загибелі або хвороби риби;
- розводити вогнище;
- вживати спиртні напої;
- порушувати норми громадського порядку тощо.
7.13. Використання підсаку не є обов’язковим.
7.14. Довжина спінінга не повинна перевищувати 2.74 м (9.00 футів).

8. Штрафні санкції.
8.1. Учасники, які порушують правила змагань, за рішенням суддівської колегії можуть бути зняті із змагань.
8.2. Реєстраційні внески порушникам не повертаються.

9. Протести.
9.1. Кожний учасник має право подати протест в суддівську колегію.
9.2. Протест подається в письмовій формі на ім’я головного судді, який переглядається суддівською командою до затвердження результатів змагань.

10. Підведення підсумків. Нагородження.
10.1. Підведення підсумків здійснюється на основі протоколів суддівської команди після кожного етапу IV Кубок Єдності.
11.2. Переможець і призери в командно-особистому заліку визначаються після кожного етапу за найменшої суми місць зайнятих окремо командою та учасником на протязі 3-х етапів змагання. Тобто, призерами стають команди та учасники змагань після трьох етапів змагання.
11.3. Командне місце визначається сумою місць, занятих учасниками однієї команди у різних зонах. Чим меншою є сума, тим вищим є місце команди. Особисте місце спортсмена визначається вагою улову (за 1 грам ваги улову нараховується 1 бал). Наприклад: 1-й учасник спіймав 1 рибу вагою 600г. – отримує 600 балів.
11.4. За рівного улову, місце учасника є середньоарифметичним місцем учасників із однаковим уловом. Учасники з нульовим результатом займають місце, що дорівнює кількості команд +1. Наприклад: у зоні змагання представлено 10 учасників із різних команд, відповідно місце учасника із нульовим уловом дорівнює 10+1=11 місце.
11.5. Переможець і призери в командно-особистому заліку нагороджуються кубком, медалями, призовим фондом.
11.6. Організатори і спонсори змагань залишають за собою право встановлювати номінації для нагородження, не вказані в даному положенні.

12. Умови участі та заявка учасників.
12.1. Учасники прибувають на місце змагань самостійно за свій рахунок.
12.2. В заявці повинно бути вказано:
- назва команди;
- П.І.Б. учасників із команди (у випадку, якщо учасник не має команди, він вказує П.І.Б., рік народження та область, контактний телефон)
- рік народження учасників команди;
- контактний телефон.
12.3. Заявки приймаються до 29.07.15.

По інших питаннях телефонувати:
Керівник спінінгового напрямку ФРСВО:
– Віжанський Віталій 099-735-04-33
Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль
palamar.a

avatar

Сообщения : 101
Дата регистрации : 2014-11-26
Возраст : 28
Откуда : Хмельницкий

СообщениеТема: Re: IV Кубок Єдності, 31.07-02.08.15, Колодеже-Жабче Спиннинг берег   Пт Июл 24, 2015 1:04 pm

1. «Баракуда», м. Червоноград
Скідан Вадім Олександрович, 1970р., 0938811999
Мілян Віктор Володимирович, 1975р., 0634667029
Климочко Сергій Степанович, 1981р., 0636796232

2. "SHIMANO-Team Spirit" м. Львів, ЛОФРС
Малерко Любомир Романович, 1989 р.н.
Павлюк Олег Григорович, 1984 р.н.
Чернявський Андрій Валерійович, 1986 р.н. 097-793-38-32

3. «Червоноград», Червоноград
Єгоров Андрій, 0930656019
Форостяк Ігор Олександрович, 1987р., 0938583204
Лимич Микола Ярославович, 1982р., 0975577863

4. «Форсаж», Корець-Луцьк
Волохов Микола, РОФРС
Віжанський Віталій, ФРСВО
Литвинюк Анатолій, ФРСВО

5. «Умань», Умань (ЧОФРС)
Бондар Володимир - обід (два дні) +вечеря (один день)
Мосесов Андрій - обід (два дні) +вечеря (один день)
Кононенко Олег - обід (два дні) +вечеря (один день)

6. «Риболов-Еліт»
Погостинський Кирил, ЛОФРС - обід (два дні) +вечеря (один день)
Зарума Володимир, ЛОФРС - обід (два дні) +вечеря (один день)
Підгірний Олег, ЛОФРС - обід (два дні) +вечеря (один день)

7. "Баракуда" РОФРС
Лопачук Дмитро (0681456666)
Чепурко Юрій
Новосад Юрій

8. "CRAZY FISH" м.Тернопіль
Мозіль Ігор (к)
Кіцак Віталій
Білокінський Василь

9. "Буковинські щукарі", Чернівці
Овелько Антон
Овелько Тимофій
Карпюк Роман

10. "Шахтарі", Червоноград
Кишко Віталій Олександрович 1984 р., м. Червоноград, 0931500708
Лучко Віктор Миколайович 1985р., м.Червоноград, 0936923611
Тимончак Юрій Богданович 1985 р., м. Червоноград, 093-64-01-482

11. "Шамани", Здолбунів-Луцьк
Мирончук Ігор, РОФРС
Богданов Дмитро, ФРСВО
Муха Анатолій, ФРСВО

12. "Академія", ФРСВО
Григор"єв Роман, ФРСВО
Редчук Максим, ФРСВО
Маслош Дмитро, ФРСВО

13. "Академія-2", ФРСВО
Карпюк Роман Петрович, ФРСВО
Сітовський Андрій, ФРСВО
Лінчук Олександр, ФРСВО

14. "Антилопа Гну", РОФРС
Міхненко Олександр, РОФРС
Черпак Олександр, РОФРС
Юженко Сергій, РОФРС

15. "Окуньок", РОФРС
Степчук Петро, РОФРС
Щевич Іван, РОФРС
уточнюється

16. "Jigmen" (Житомир)
Кошель Юрий
Солоный Игорь
Баранчиков Олег

17. «МіновПро»
Маліцький Ігор
Купчак В"ячеслав
Середа Руслан

18. "Громада рибалок Теребовлянщини"
Прокопенко Петро
Музичка Ігор
Петровський Павло

19. "Перша зміна" г.Малин (ФРСЖО)
Курбатов Олександр
Корейба Геннадій
Грицюк Ігор

20. "B2G" Житомир
Бобошко Сергей
Михалевич Дмитрий
Горай Антон

21. "Белый амур" ФРСЖО
Дывак Игорь кап.
Ярмолюк Роман
Горобец Иван

22. "СТАРЛАЙФ "pro-fish" Чернiвцi
Стаднiков Венiамiн (к) О95 Ч9ОО59Ч
Панiц Юрiй
Лупуляк Валерій - 0663967405;

23."Позитив" м. Чернівці
Івашков Вадим (кап)
Апреутесей Михайло
уточнюється

24. "Баркас"
Гайсюк Володимир
Бойко Микола
Якименко Юрій, (Черкаси) ЧОФРС

25. "Team Salmo", ЧОФРС (г.Конотоп)
Василенко Олег (кап), 1991г.р. б/р. 067 455 43 34
Евстегнеев Валентин, 1994г.р., 1р
Швед Вадим, б/р

26. "Impulse-Jackall" Киев
Воротняк Владимир 1985 МСУ (кап.) 093 008 4045
Кармянков Андрей 1987 КМС
уточнюється

27. "БАЗА" ПОФРС м. Полтава
Безверхий Кирило (к) 1987 р.н. (067) 463-31-20
Грома Андій 1985 р.н.
Баринов Костянтин 1981 р.н.

28. "SV Проскурів" м.Хмельницький
Паламар Олександр(кеп) 0683083624
Балог Іван 0685869638
уточнюється

Особистий залік:
Голдонський Роман Іванович, м. Сокаль, 1982р., 0975513244
Боярчук С., ФРСВО
Стравінський Андрій - о9три87ч263вісім
Мединський Віктор, Луцьк
Мучичка Роман Анатолійович 1983 р., Львівська обл., м.Червоноград, 0637273104
Болехівський Юрій м.Львів
Пупко Костянтин, ФРСЖО
Якімов Максим, Житомир
Цвик Юрій, ЛОФРС
Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль
 
IV Кубок Єдності, 31.07-02.08.15, Колодеже-Жабче Спиннинг берег
Вернуться к началу 
Страница 1 из 1

Права доступа к этому форуму:Вы можете отвечать на сообщения
Форум ХОФРС :: Рыболовный спорт :: Змагання-
Начать новую тему   Ответить на темуПерейти: