Форум ХОФРС

Форум Хмельницької обласної федерації риболовного спорту
 
ФорумФорум  КалендарьКалендарь  ЧаВоЧаВо  ПоискПоиск  ПользователиПользователи  ГруппыГруппы  РегистрацияРегистрация  Вход  

Поделиться | 
 

 II Чемпіонат "РРК", мормишка

Перейти вниз 
АвторСообщение
ventel777

avatar

Сообщения : 6
Дата регистрации : 2015-05-12
Возраст : 41
Откуда : Ровно

СообщениеТема: II Чемпіонат "РРК", мормишка   Вт Янв 24, 2017 11:17 pm

Спонсори змагань:
ПОЛОЖЕННЯ
про проведення II Чемпіонату "РРК" з лову риби на мормишку.

1. МЕТА ТА ЗАВДАННЯ.
- розвиткок та популяризація любительсько-спортивного рибальства на Рівненщині;
- підвищення майстерності  любительсько-спортивного рибальства;
- визначення кращих рибалок;
- пропаганди здорового способу життя ;

2. ОРГАНІЗАЦІЯ ЗМАГАНЬ.
Організатор змагань  Громадська організація "РІВНЕНСЬКИЙ РИБАЛЬСЬКИЙ КЛУБ".
Спонсори змагань:магазин "Флагман", магазин "Рибалка", магазин "Вдала рибалка", риболовні снасті "У Феді", ТМ "Рівненський пряник", ………………

3. ТЕРМІН ТА МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ.
05.02.2017р, місце проведення – озеро Басів кут (збір учасників на рятувальній станції).

4. УЧАСНИКИ ЗМАГАННЯ.
4.1. До участі у Чемпіонаті допускаються команди та учасники всіх вікових груп, які подали попередні заявки та одержали погодження оргкомітету. Склад команди – 2 чоловіка.
4.2. Змагання є особисто-командні, та проводяться у два тури - по 2,5 години кожен за правилами, наближеними до правил проведення змагань з риболовного спорту Міжнародної організації FIPSed.

5. ПРАВИЛА ЗМАГАНЬ ТА ВИЗНАЧЕННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ.
1. Змагання проводяться при товщині льоду не менше 10 см.
2. На змаганнях одночасно дозволяється ловити лише однією вудкою оснащеною однією мормишкою. Корпус мормишки, без гачка, не повинен перевищувати 15 мм, гачок одинарний, впаяний. Використання додаткових елементів оснастки на жилці чи гачку (кембрик, бісер, тощо) заборонене.
3. Організатори змагання забезпечують кожного спортсмена двома прапорцями для позначення лунок з номерами, що відповідають особистому номеру спортсмена.
4. Прикормка и насадка повинні бути виключно природного походження.
5. Для прикормки дозволено використовувати спеціальні годівнички, які не повинні залишатись у воді. Також дозволено прикормлювати лунку безпосередньо з руки. Після закінчення тренування або тура заборонено викидати залишки прикормки чи наживки в водойму.
6. В нейтральній полосі розмітки (за її наявності) дозволено знаходитись тільки тренерам і представникам ЗМІ.
7. До сигналу «вхід в зони» судді перевіряють наявність спортсменів по протоколу а також кількість наживки і прикормки. Піcля закінчення перевірки спортсменам заборонено отримувати додаткові прикорму і наживку.
8. По першому сигналу «вхід в зони» (не менш, ніж за 5 хвилин до старту) спортсменам дозволяється увійти в свою зону і зайняти місце, вибране для буріння першої лунки. Спортсмен повинен позначити це місце прапорцем. При вході спортсменів в зону ножі льодобура повинні бути закриті чохлом. Спортсменам не дозволяється знімати чохол з ножів льодобура до прибуття на місце буріння. Використання моторизованих засобів для буріння заборонене. Лунки одного спортсмена можуть знаходитись одна біля одної.  Дистанції між лунками учасників відмічених прапорцем  не менше 5 метрів одна від одною . В спірній ситуації, якщо лунки відмічені прапорцями двох спортсменів розташовані ближче, ніж 5 метрів, суддя має право врегулювати ситуацію шляхом переговорів, враховуючи, що перевагу має спортсмен, що першим відмітив вибране місце прапорцем. Кидати прапорець заборонено.
9. Другий сигнал «старт» означає початок змагання. Після цього сигналу спортсмени можуть вільно пересуватись в своїх зонах, і бурити необмежену кількість лунок. В той же час, для лову риби дозволяється використовувати тільки 2 лунки, позначені прапорцями. Місце вважається зайнятим після початку буріння позначеної прапорцем лунки. Початком буріння вважається встановлення льодобура на лід. Прапорець повинен знаходитись на льоду не далі, ніж 30 см від лунки.
Спортсменам забороняється залишати біля незайнятих лунок будь-які предмети, крім контейнерів (ящиків) для снастей і льодобурів. Заборонено ловити рибу в лунці не відміченій прапорцем.
До ловлі прирівнюється будь-яке використання лунки, включно з бурінням і прикормлюванням.
Льодобур в зоні повинен знаходитись або зачохлений, або в вертикальному положенні, ножами вниз, в не наскрізній лунці. Під час маніпуляцій з вже пробуреною лункою (промір глибини, закорм, лов) бур повинен знаходитись в вертикальному положенні в глухій лунці.
10. Третій сигнал попереджає учасників, що до кінця тура лишилось 5 хвилин.
11. Четвертий сигнал означає кінець тура. В залік приймається риба, що вийнята з води до цього сигналу. Не залежно від способу подавання сигналу, до уваги приймається початок його звучання.
12. Під час змагання спортсмени не мають права отримувати ніякої фізичної допомоги, окрім медичної.
13. З дозволу судді допускається заміна бура.
14. Суддя зони контролює:
a) кількість сухої прикорми, яка повинна становити не більше 2 літрів, (в вологому чи сухому стані) включаючи землю, гравій і т.д., або будь-які додаткові добавки, які не шкідливі для фауни і водного середовища.
b) кількість живих компонентів  наживки та прикормки, яка не повинна перевищувати 1,5 літра, з яких 1 літр для водних личинок (мотиля), у тому числі 0,25 літра великого мотиля на спортсмена на 1 тур. Суміш живої прикормки з сипучою, в будь якій пропорції, рахується як жива прикормка.
15. Після сигналу фініш, спортсмени залишаються на своїх місцях, до підходу судді. Улов на зважування спортсмени надають в чистому вигляді, без води, снігу та льоду.
16. Змагання проходять в два тура,  по 2,5 години кожен. У випадку виникнення непереборних обставин (екстремальні погодні умови) головний суддя має право припинити змагання. В такому випадку, тур вважають дійсним, якщо його тривалість перевищила 1,5 години.
17. Риба зараховується, навіть, якщо вона, випадково, піймана не за рот. Навмисне багріння риби заборонено.
Використання електронних засобів виявлення та пошуку риби заборонене в ході змагання.
18. Риболови мають право підготувати будь-яку кількість вудочок, але одночасно можуть ловити лише однією. Під час лову вудочка повинна знаходитись в руці. Залишати вудочку з мормишкою у воді заборонено.
19. Багориком, при виважуванні риби, може користуватись тільки сам спортсмен.
20. У зоні змагань спортсмени повинні пересуватись, не заважаючи іншим спортсменам і без зайвого шуму. Заходити в нейтральну зону заборонено.
21. Кожен учасник зобов’язаний дотримуватись даних правил.
22. На прохання судді спортсмен зобов’язаний показати свою снасть, не чекаючи на закінчення тура. При цьому спортсменові забороняється змінювати конструкцію снасті (в тому числі, обривати). Відмова від контролю, або зміна конструкції (обрив) є підставами для штрафних санкцій.
23. При попаданні незалікової риби (щука, судак, сом) спортсмен зобов’язаний зразу ж випустити її в ту ж саму лунку.
24. Попередження (жовта картка) виноситься за порушення правил, передбачених пунктами 5, 7, 8, 9, 12, 14, 15, 18, 20, 23.
25. Дискваліфікація (червона картка) виноситься за порушення правил, передбачених пунктами 2, 4, 17, повторне порушення пунктів, за які передбачене попередження.
26. Підведення результатів, визначення переможців.
а) розподіл місць по зонах повинен бути складений на основі ваги уловів спортсменів (1 очко за 1 грам).Учасник,  в якого зареєстрована найвища вага, отримує 1 місце, в той час як учасник з другою вагою 2 місце і т.д.;
b) у разі рівності очок (та ж  вага) в двох спортсменів, вони отримують середньоарифметичну суму місць.
Приклад № 1: два спортсмени займають 5 місце і повинні  отримати (5 +6): 2 = 5,5  кожний.
Приклад №2: троє спортсменів зайняли 8 місце, підсумовуємо (8 + 9 + 10): 3 = 9  кожний;
c) спортсмени, які не зловили жодної риби, отримають місце, рівне середньоарифметичному значенню. Приклад №1: 24 спортсмена, 12 з яких займають  перші 12 місць в діапазоні від 1 до 12, наступні спортсмени отримують (13 + 24): 2 = 18,5  кожен.
Приклад № 2: 29 спортсменів, з них 5 спіймали рибу і зайняли від 1 до 5 місця.  24 спортсмена, які не зловили рибу відповідно (6 + 29): 2 = 17,5 кожен.
Приклад № 3: 29 спортсменів, 26 з яких спіймали рибу, в той час як 3 не зловили рибу : (27 + 29): 2 = 28 кожному . Якщо в зоні є тільки 1 спортсмен, який не спіймав жодної рибини або відсутній, він отримує  місце рівне кількості спортсменів в зоні.
Приклад: 29 спортсменів, 28 з яких спіймали рибу, а 1-ні, останній одержить 29 місце.
A - Загальний командний залік:
а) сума місць, отриманих командою в двох турах. Команда, що отримала найменшу суму місць займає 1-е, і так далі.
b) у разі однакової суми місць, вище місце займає команда з загальною  більшою вагою уловів у двох турах;
c) у разі одинакової ваги в двох турах, вище місце займає команда з загальною  більшою вагою уловів в  любому турі;
d) у разі рівності і по цьому показнику, перевагу отримує команда з меншою кількістю штрафів отриманих нею за любий тур.
B - Загальний індивідуальний залік:
а) спортсмен, який одержав найменшу суму місць за результатами двох турів,  займає 1-е місце і так далі;
b) у разі рівної ваги в двох або більше спортсменів, вище місце займає спортсмен з більшою загальною вагою  отриманою в двох турах;
c) у разі одинакової ваги в двох турах, вище місце займає спортсмен з  більшою вагою уловів в любому турі.

6. НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ.
6.1. Команда, яка зайняла перше місце в загальному заліку нагороджується кубком, а спортсмени команди нагороджуються медалями та дипломами.
6.2. Команди, які зайняли 2 та 3 місця, нагороджуються дипломами відповідних ступенів та медалями.
6.3. Переможець та призери в особистому заліку нагороджуються медалями, дипломами.
6.4. Переможці та призери  нагороджуються цінними призами від спонсорів.

7. ВИТРАТИ.
7.1. Витрати, пов’язані з придбанням цінних призів та медалей для нагородження, підготовкою місць змагань, оплата суддів, за рахунок внесків учасників.
7.2. Внесок з кожного учасника змагань становить 100 гривень.
7.3. Проїзд, харчування та проживання учасників – за рахунок самих учасників.

8. БЕЗПЕКА ПІД ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ.
8.1. Чемпіонат області проводиться у відповідності до Постанови Кабінету міністрів України від 18 грудня 1998 року № 2025 «Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів».
8.2. Безпеку забезпечують Рівненська комунальна аварійно-рятувальна служба на водних об’єктах.
8.3. Учасники змагань несуть повну відповідальність за наслідки, до яких можуть призвести порушення ними правил поведінки на водоймі, спортивного режиму, норм поведінки в громадських місцях.

9. РЕЄСТРАЦІЯ
Реєстрація проводиться на сайті:http://rivnefish.com/forum/posting.php?mode=edit&f=34&t=426340&p=220017#preview   , або за тел. нуль68-022-44-70 Віталій.

10. ПРОГРАМА ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ.

05.02.2017 :
07.30 – 08.00 - реєстрація учасників, жеребкування;
08.00 - 08.30 –відкриття змагань
08.55 – вхід до зони змагань.
09.00 – старт.
11.30 – фініш.
11.30 - 13.00 – зважування риби, підбиття підсумків 1-го туру.
13.25 – вхід до зони змагань.
13.30 – старт.
16.00 – фініш, закінчення 2-го туру змагань.
16.45 – зважування риби, підбиття підсумків, нагородження переможців, закриття змагань.
Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль
ventel777

avatar

Сообщения : 6
Дата регистрации : 2015-05-12
Возраст : 41
Откуда : Ровно

СообщениеТема: Re: II Чемпіонат "РРК", мормишка   Пт Янв 27, 2017 4:16 pm

Реєстрація відкрита:1. Команда " Рівненський пряник" "РРК"
- Мальчевський Руслан
- .....................

2. Команда "Crezy perch" "РРК"
- Марчук Віталій
- Мисливий Тарас

3.  Команда "Полосатік" "РРК"
-  Красовський Павло
-  Півень Юрій
Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль
 
II Чемпіонат "РРК", мормишка
Вернуться к началу 
Страница 1 из 1

Права доступа к этому форуму:Вы не можете отвечать на сообщения
Форум ХОФРС :: Рыболовный спорт :: Змагання-
Перейти: